“Європейська Солідарність” щодо повернення Петра Порошенка

Керівники фракцій та очільники Чернігівського обласного осередку партії «Європейська Соліданість» вийшли на прес-брифінг до журналістів і розповіли подробиці ситуації навколо  повернення лідера опозиції Петра Порошенка в Україну.

«Депутати нашої партії не стоять осторонь цієї проблеми, а активно піднімали це питання в своїх громадах, і прийняли відповідні звернення від місцевих рад», – Олег Шпак керівник секретаріату Чернігівської ТО партії.

«Всі звинувачення в бік Порошенка абсолютно абсурдні. А теперішній владі точно треба відповісти за «Вагнерівців» та інші дії. Більш потужною нашу державу ніж зробив Порошенко на сьогодні не зробив ніхто» , -Олександр Ларченко голова фракції в Чернігівській районній раді.

«На сьогодні як ніколи з 2014 року є загроза існуванню демократії в Україні», – каже Ірина Соломаха голова Чернігівского міського осередку партії.

«Закиди про те, що Петро Порошенко кудись втік, зник це повна брехня. 17 січня лідер опозиції Петро Порошенко повертається в Україну», – підсумував Олександр Мисник  в.о. голови Чернігівської територіальної організації партії.

Залишити відповідь